українська російська англійська
Підрозділи Збройних Сил України увійшли у міста Шахтарськ, Торез і Лутугіне
28.07.2014 | 17:10
Прес-служба Міністерства оборони

У результаті успішних бойових та спеціальних дій підрозділи Збройних Сил України та силові структури, які задіяні до проведення АТО, увійшли в міста Шахтарськ та Торез. Контроль ситуації даних міст створює сприятливі умови для остаточного оточення терористичних угруповань, що перебувають в Донецьку та Горлівці.

Обстановка у населених пунктах в зоні проведення АТО залишається досить складною у зв’язку з виводом із ладу основних систем життєзабезпечення.

Водночас не виключається проведення диверсійними групами масштабних терористичних актів з метою залякування населення, формування невдоволення та переконання у нездатності влади України тримати ситуацію під контролем і забезпечувати безпеку як власних, так і іноземних громадян.

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Віктор Муженко доповів Президенту України Петру Порошенку про взяття силами АТО під контроль Савур-Могили.

Савур-Могила є стратегічною висотою на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської області Росії, з якої терористи обстрілювали українських військових та ряд населених пунктів.

Також наші військові увійшли в Шахтарськ, Торез та Лутугіне. Тривають бої за повне звільнення міст Первомайськ та Сніжне. Підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії закріпилися на околицях Горлівки та готуються до її звільнення. Контроль над цими територіями дозволить оточити та знешкодити донецьке та горлівське угруповання терористів. Окрім цього, підрозділи Високомобільних десантних військ провели рейдові дії в напрямку населених пунктів Рідкодуб, Логвіне та Тернове, де були ліквідовані і знищені блокпости та вогневі точки терористів.

версія для друку