українська російська англійська
Рятувальники забезпечили транспортування до Чернігова хворих на ниркову недостатність луганчан
29.07.2014 | 12:53
Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій

28 липня працівники Служби порятунку “101” забезпечили автобусне транспортування хворих на ниркову недостатність жителів з Луганська, які прямували до Чернігова.

Групу людей у кількості 13 осіб працівники головного управління ДСНС України у м. Києві разом з волонтерами зустріли 26 липня на залізничному вокзалі столиці. Ці люди мають захворювання нирок, тому їм щотижня потрібно проводити гемодіаліз у медичній установі. Це неможливо здійснювати в районах проведення АТО. Саме тому одразу по приїзду до Києва, рятувальники та волонтери спершу відправили хворих на гемодіаліз до Національного Інституту хірургії  та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Для подальшого довготривалого лікування людей, які потребують проходження гемодіалізу, було прийнято рішення направити їх з Києва до однієї з приватних лікарень Чернігова. Там на них вже чекали лікарі та були підготовлені усі відповідні умови для довгострокового перебування луганчан.

До Чернігова хворих на ниркову недостатність людей з Луганська супроводжували столичні рятувальники, які після медичного огляду лікарями хворих, допомогли людям розселитися по палатах.

версія для друку