українська російська англійська
Військово-медичному клінічному центру Південного регіону благодійники передали санітарний автомобіль та медичне обладнання
29.07.2014 | 13:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Одесити продовжують надавати допомогу воїнам, які були поранені в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Яскравим прикладом тому став нещодавній захід, під час якого для Військово-медичного клінічного центру Південного регіону було передано медичне обладнання та новий санітарний автомобіль.

Заступник начальника Центру з медичної частини полковник медслужби Юрій Сахно коментуючи це зазначив, що як доводить життя, в нашій країні є чимало доброзичливих громадян, які небайдужі до проблем інших.

«Такі люди не звикли афішувати свою роботу, вони просто чесно її виконують з метою допомогти тим, хто сьогодні захищає територіальну цілісність України. Для прикладу, особа, котра безкоштовно передала на наші потреби карету “швидкої допомоги” підвищеної прохідності, взагалі виявила бажання залишитися невідомою. А між тим автомобіль, що розрахований на перевезення п’яти осіб та оснащений ношами і необхідним медичним обладнанням, коштує близько 300 тисяч гривень», – розповів полковник медичної служби Юрій Сахно.

Він також користуючись нагодою від імені керівництва медичної установи подякував та вручив грамоти приватним підприємцям за надану благодійну матеріальну допомогу.

За його словами, цього разу підприємці передали для потреб хворих необхідні для проведення оперативних втручань вакуумні насоси, анестезіологічну і хірургічну апаратуру та кардіомонітори. А загалом, їхня допомога Центру нині становить понад 400 тис. грн.

Крім того, за власний кошт небайдужі одесити та представники різноманітних громадських організацій закупили 20 кондиціонерів, 8 телевізорів, 15 холодильників, а також передали на потреби Центру ліків загальною вартістю понад 200 тис. грн.

 

 

 

 

версія для друку