українська російська англійська
Унікальна броньована медична машина відправиться до зони АТО
30.07.2014 | 09:17
Миколаївська ОДА

29 липня на Миколаївському бронетанковому заводі військовому командуванню 79-ї окремої аеромобільної бригади передали броньовану медичну машину.

Броньована медична машина БММ-70 – колісна, броньована, плаваюча медична машина, розроблена ДП «Миколаївський бронетанковий завод» на базі БТР-70. Призначена для обслуговування і транспортування важкопоранених з важкодоступних районів, зон аварій, стихійних лих і бойових дій.

Обладнана силовою установкою з двох бензинових двигунів. Запас ходу 400 км. Може встановлюватися система кондиціювання повітря.

Екіпаж машини складає 3 особи (водій, лікар, санітар).

Машина здатна перевозити:

4-ох важкопоранених на ношах та 5-ох легкопоранених сидячих, при цьому медичний персонал може надавати пораненим допомогу.

6-ох важкопоранених на ношах, при необхідності, яким вже надано першу медичну допомогу та 1-го легкопораненого сидячого;

2-ох важкопоранених на ношах та 9-ох легкопоранених сидячих

Завантаження поранених здійснюється за допомогою завантажувально-розвантажувального пристрою розміщеного над машинним відділенням.

БММ-70 «Святий Миколай» для передачі 79-ї окремій аеромобільній бригаді придбано за 650 тис. грн. за рахунок благодійних коштів.

 

версія для друку