українська російська англійська
На Донеччині за порушення присяги держслужбовця звільнено трьох посадовців
30.07.2014 | 11:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Голова Держземагентства Сергій Рудик звільнив трьох працівників територіальних органів земельного відомства Донецької області за порушення присяги держслужбовця.

Зокрема, були звільнені заступник начальника Управління Держземагентства у Красноармійському районі, начальник Відділу Держземагентства у Слов’янському районі, начальник Міськрайонного управління Держземагентства у м. Красному Лимані та Краснолиманському районі.

Зафіксовано випадки участі працівників та керівників органів земельних ресурсів Донеччини в антидержавних заходах, при цьому такі “діячі” підбурювали колег по роботі та підлеглих працівників до блокування належної роботи та невиконання доручень керівництва Держземагентства. “Такі дії не сумісні з перебуванням на державній службі”, – зазначив в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Донецькій області Тарас Куций у клопотанні щодо доцільності перебування на займаних посадах зазначених держслужбовців.

«Коли наша  Батьківщина потерпає від неприхованої агресії сусідньої  країни, на державній службі немає місця тим, хто порушує присягу, хто зраджує свій народ. Це моя принципова позиція, від якої ні на крок не відступлю», – наголосив Голова Держземагентства Сергій Рудик.

 

версія для друку