українська російська англійська
Поїзди до станції Маріуполь і Донецьк курсують за зміненим маршрутом
30.07.2014 | 12:33
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

На сьогодні, 30 липня 2014 року, пасажирські поїзди дальнього сполучення формування Донецької залізниці до станції Маріуполь і Донецьк та зворотно курсують за зміненим маршрутом через ділянку Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова.

Для безпечної посадки пасажирів у поїзди Донецька залізниця передбачила додаткові зупинки. Пасажирські поїзди дальнього сполучення № 84 Маріуполь-Київ і № 78 Маріуполь – Москва, що прямують від станції Маріуполь, роблять додаткові зупинки на станціях Мандрикіне і Рутченкове, які знаходяться поблизу Донецька. Якщо  дістатися до вокзалу Донецьк неможливо, пасажири з квитками від станції Донецьк можуть здійснювати посадку за вказаними станціями.

У зв'язку з нестабільною ситуацією скасовано потяги № 364/363 Умань – Ясинувата та № 321/322 Харків – Маріуполь.

Приміські поїзди курсують у Донецькій області на ділянках Маріуполь – Волноваха – Донецьк – Ясинувата, Авдіївка – Красноармійськ – Чаплине, Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Красний Лиман; в Луганській області на ділянках Родакове – Луганськ, Сентянівка – Родакове, Комунарськ – Родакове.

Донецька залізниця звертає увагу пасажирів на те, що в нинішній ситуації при плануванні поїздки залізничним транспортом пасажирам слід звертатися за уточнюючою інформацією в залізничні каси та довідкові служби вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни у графіку руху поїздів.

Нагадаємо, що з 26 липня 2014 року в зв'язку з нестабільною ситуацією в Донбасі пасажирські поїзди із залізничного вокзалу Луганськ не відправляються.

Скасовано поїзди № 11/12Луганск – Москва, № 126/125 Луганськ – Київ, № 20/19 Луганськ – Київ та № 788/787 Луганськ – Харків. Обмежено маршрут прямування до станції Ясинувата поїздів № 134/133 Київ – Ясинувата, № 342/341 Сімферополь – Ясинувата та № 788/787 Харків – Луганськ.

З метою забезпечення безпеки співробітників залізничні вокзали станцій Микитівка, Горлівка та Дебальцеве закриті для обслуговування пасажирів.

З порядком повернення квитків на скасовані поїзди дальнього сполучення або на поїзди, що курсують за зміненим маршрутом і не проходять станції, на які були придбані квитки, можна ознайомитися за посиланням: http://www.uz.gov.ua/press_center/latest_news/386150/

версія для друку