українська російська англійська
В зоні АТО розпочали роботу оперативні групи військово-цивільного співробітництва Збройних Сил України
31.07.2014 | 15:43
Прес-служба Міністерства оборони

В їх складі працюють фахівці з питань організації співпраці з місцевими органами влади та населенням. Головні завдання групорганізація співпраці з цивільним населенням, місцевими органами влади, іншими військовими формуваннями, урядовими та неурядовими організаціями, релігійними громадами тощо.

Офіцери оперативних груп військово-цивільного співробітництва пройшли ретельний відбір, значна частина з них має досвід участі в операціях з підтримки миру в різних регіонах світу. Перед відрядженням в зону проведення антитерористичної операції з ними провели семінари за напрямками роботи.

«Важкою ратною працею наших бійців ми звільняємо від терористів міста і села. Наступна наша цільналагодження конструктивного діалогу між місцевими мешканцями та органами військового управління. Народ завжди довіряв своїй армії і бачив у ній надійного захисника, тож зараз необхідно надати всю можливу допомогу у налагодженні мирного і безпечного життя», – підкреслив командувач оперативного командування «Південь» генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Керівник проекту полковник Олексій Ноздрачов зазначив, що першими і головними завданнями оперативних груп військово-цивільного співробітництва стануть створення умов для налагодження гуманітарної допомоги освітнім, медичним та соціальним закладам, залучення благодійних громадських організацій до реабілітації постраждалих внаслідок дій терористів та відновлення зруйнованої інфраструктури.

версія для друку