українська російська англійська
Рятувальники проводитимуть відновлювальні роботи на території Луганщини
01.08.2014 | 09:53
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

1 серпня 2014 року до м. Сватове Луганської області направлений зведений аварійно-рятувальний загін ДСНС України Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) для проведення відновлюваних робіт на об’єктах і системах життєзабезпечення населених пунктів Луганської області.

Загін рятувальників у складі 100 чол. особового складу та 20 од. техніки спільно з комунальними службами регіону оперативно відновлюватимуть інфраструктуру м. Сватове, зокрема проводитимуться роботи з відновлення електро- та водопостачання, ремонт адміністративних будівель, освітніх та медичних закладів, відновлення транспортного сполучення, розмінування території міста.

Керівником зведеного аварійно-рятувального загону ДСНС України призначений полковник Біляєв Сергій Васильовичначальник Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який перебуває на цій посаді вже 18 років.  Учасник бойових дій (розмінування). Нагороджений 10-ма нагородами, в т. ч. чотирма державними: Відзнаками Президента України – медалями «За бездоганну службу» ІІІ та ІІ ступенів,  Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України. Має почесне звання «Заслужений працівник цивільного захисту».

Після завершення робіт на території м. Сватове рятувальники проводитимуть відновлювальні роботи у інших населених пунктах Луганської області.

Крім того, рятувальники продовжують відновлювальні роботи у місті Слов’янськ. Вже відновлено роботу 220 ліфтів у багатоповерхових будинках з 227. Відновлено роботу фільтрувальних станцій №1 та №2 КП «Вода Донбасу», яка почала подачу води до магістральної системи водопостачання.

Відновлено 30 маршрутів руху міського автотранспорту із 30, які були раніше, та 15 маршрутів приміського сполучення. Також відновлено роботу 6-ти світлофорів.

Розпочав роботу хлібзавод та основні торгові супермаркети.

Рятувальники й надалі продовжуватимуть роботи з відновлення життєзабезпечення у Слов’янську.

ДО УВАГИ!

«До уваги людей, які виїхали або планують виїхати з району проведення АТО! Для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони та отримання консультацій з питань тимчасового переміщення необхідно звернутися за телефоном «101» як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону, та за міським телефоном (044) 247-30-02».

 

версія для друку