українська російська англійська
Оперативники ГУБОЗ викрили схему розкрадання 2 мільярдів державних коштів
01.08.2014 | 14:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України спільно з Генеральною прокуратурою України за підозрою в причетності до розкрадання 2 мільярдів гривень державних коштів затримали заступника Голови Національного банку України. Про це повідомив заступник начальника ГУБОЗ МВС – начальник антикорупційного бюро Ігор Купранець.

У ході досудового розслідування з’ясовано, що упродовж лютого поточного року чоловік, займаючи посаду першого заступника Голови Національного банку України, разом зі спільниками незаконно заволоділи коштами держави, виділеними на рефінансування збанкрутілого банку.

Наразі затриманому оголошено про підозру в скоєнні правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Згідно з рішенням суду до внесення застави у розмірі 200 мільйонів гривень високопосадовець буде перебувати під вартою.

Вживаються заходи для встановлення інших учасників оборудки та притягнення їх до відповідальності, підкреслив заступник начальника ГУБОЗ МВС – начальник антикорупційного бюро Ігор Купранець.

До уваги громадян! Телефон довіри з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16; електронна скринька довіри - www.guboz.gov.ua/corrupt.html

версія для друку