українська російська англійська
Фонд народонаселення ООН: Всеукраїнський молодіжний форум пройшов успішно
01.08.2014 | 15:20
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Фонд народонаселення ООН вважає успішним проведення Всеукраїнського форуму «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2020», який відбувся 29-го липня 2014 в Києві на НСК "Олімпійський".

"Міністерство стало першим державним органом, що співпрацює з ФНООН, який виніс на загальне обговорення такий документ як проект Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики", - відмітила Голова представництва Фонду в Україні Нузгат Есан під час зустрічі з Міністром молоді та спорту Дмитром Булатовим 30 липня.

Форум зібрав понад 150 учасників з усіх регіонів України та став платформою для обговорення та вдосконалення  державної молодіжної політики на наступні роки.

Нузгат Есан високо оцінила нові напрямки в реалізації молодіжної політики Міністерства, які відбуваються на засадах демократичності та прозорості та запевнила Міністра у наданні сприяння та підтримці з боку ФНООН в подальшій діяльності міністерства.

"Допомога міжнародних партнерів наразі для Міністерства є дуже важливою. Це, насамперед, стосується європейського досвіду у формуванні молодіжної політики", - зазначив Дмитро Булатов.

Сторони обговорили подальші кроки співробітництва, зокрема в питанні організації реабілітацітації постраждалих в АТО та відпочинку дітей із зон конфлікту.

 

 

 

 

 

версія для друку