українська російська англійська
Роз’яснення МОН щодо неможливості подання оригіналів документів для зарахування до ВНЗ вступниками з Донеччини та Луганщини
01.08.2014 | 16:03
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Вступники, які постійно проживають в Донецькій і Луганській областях та подали копії документів про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень для участі у конкурсі при вступі на навчання до вищих навчальних закладів, в окремих випадках не мають можливості прибути до ВНЗ, розташованих в інших областях України. Відтак вони не можуть у встановлені Умовами прийому строками подати оригінали документів у разі їх рекомендації до зарахування.

У таких випадках, за рішенням приймальної комісії, вищі навчальні заклади приймають від вступників Донецької і Луганської областей, рекомендованих до зарахування на навчання, заяву-гарантійний лист, який вступник надсилає на електронну адресу та поштою до вищого навчального закладу, обраного ним для навчання (лист МОН від 01.08.2014 № 1/9-389 та зразок заяви-гарантійного листа).

В Єдиній державній електронній базі з питань освіти, відповідно до заяви-гарантійного листа вступника, приймальною комісією проставляється відмітка про прийняття від нього оригіналів документів про освіту з відповідною позначкою.

Зарахування відбувається відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

 

версія для друку