українська російська англійська
Мінсоцполітики та Міжнародний Комітет Червоного Хреста домовилися про співпрацю щодо реалізації програм допомоги переселенцям та людям похилого віку в зоні АТО
01.08.2014 | 17:22
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Міжнародний Комітет Червоного Хреста з гуманітарної допомоги за сприяння Міністерства соціальної політики у співпраці з українським Товариством Червоного Хреста розпочинає реалізацію в Україні програм підтримки найуразливіших категорій переселенців, а також громадян, які й досі залишаються в зоні проведення антитерористичної операції. Домовленість про це сьогодні була досягнута під час зустрічі членів Міжнародного Комітету Червоного Хреста Себастьяна Шессе та Давіда Шкіладзе з представниками Мінсоцполітики.

Насамперед Комітет допомагатиме людям похилого віку. Йдеться, зокрема, про забезпечення продуктами харчування, а також, у разі необхідності, коштами, щоб людина сама могла собі купити їжу, розповів Себастьян Шессе. Осередок Комітету вже працює в Донецьку, звідти ж контролюватиметься і реалізація програм допомоги. Нині формується перелік осіб, які найбільше потребують підтримки.

Міністерство соціальної політики, а також органи соціального захисту на місцях готові до співпраці й сприятимуть у вирішенні питань, що виникатимуть, зокрема – щодо забезпечення представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста необхідними даними.

„Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу у розв’язанні проблем переселенців, адже Україна досі не мала такого досвіду. Для людей – це біда, для держави – велика відповідальність. Дякуємо вам за виявлену ініціативу, спільними зусиллями допомагатимемо людям”, - звернулася до представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста начальник відділу міжнародних договорів Управління міжнародних зв’язків Мінсоцполітики Ірина Розка.

Зі свого боку, Себастьян Шессе та Давід Шкіладзе подякували Міністерству за проведену зустріч та висловили впевненість, що кінцевий результат – ефективно допомогти тим, хто найбільше цього потребує, - буде досягнуто.

 

версія для друку