українська російська англійська
Завершується вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів
01.08.2014 | 18:58
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

За результатами вступної кампанії колектив Академії Військово-морських сил ім. П. Нахімова, передислокованої весною цього року в Одесу, поповнили понад шість десятків першокурсників. Усі вони з 1 вересня розпочнуть навчання на новоствореному факультеті Військово-морських сил Одеської національної морської академії.

За результатами відбору однострої курсантів ВМС одягнуть понад два десятки контрактників, серед яких четверо – учасники антитерористичної операції на сході країни, а також майже двадцять вихованців військових ліцеїв. На даний час першокурсники займаються у Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) за програмою первинної військово-професійної підготовки.

У зв’язку зі значним збільшенням державного замовлення на підготовку військових фахівців та обмеженим часом для проведення рекламної кампанії не вдалося на сто відсотків укомплектувати перший курс. Тому з 18 серпня буде проведено додатковий відбір кандидатів на навчання на факультеті Військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Протягом десяти днів тривало випробування і в абітурієнтів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова державного університету телекомунікацій. Найбільш активними учасниками вступної кампанії цього року були випускники ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та військовослужбовці військової служби за контрактом, які вже навіть мають досвід участі в АТО.  За результатами вступної кампанії вже відбулося заключне засідання відбіркової комісії, метою якої було рекомендувати до зарахування на навчання до військового вишу.

 

версія для друку