українська російська англійська
Військовослужбовці Черкаського гарнізону отримали квартири
02.08.2014 | 12:26
Прес-служба МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

1 серпня, у містечку Монастирище Черкаської області, оглядові ордери від службових помешкань отримали 26 родин військовослужбовців Збройних Сил України. В урочистостях з цієї нагоди взяли заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко, начальник місцевого гарнізону полковник Василь Цимбал, керівники місцевих органів влади і самоврядування.

Сьогодні житло отримали різні категорії військовослужбовців: солдати, сержанти, прапорщики і офіцери. У цьому будинку 35 квартир, на 26 з них вже отримано оглядові ордери. Решта квартир зарезервована для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках проведення АТО на сході України. Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України робить все можливе для того, щоб кожен військовослужбовець разом зі своєю родиною почувався соціально захищеним, – наголосила Лариса Храмченко.

Заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України також повідомила, що цього року за різними напрямами планується надходження 1900 квартир для військовослужбовців Збройних Сил України.

 

версія для друку