українська російська англійська
Олександр Сич взяв участь у Всеукраїнській Патріаршій прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої
04.08.2014 | 11:37
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич взяв участь у Всеукраїнській Патріаршій прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич) за мир в Україні.

ІІІ Всеукраїнську Патріаршу прощу до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос, що на Івано-Франківщині, 2-3 серпня 2014 року відвідали понад 20 владик, 450 священиків, а також десятки тисяч прочан з усієї України. Її особливістю стала хіротонія на мурах давнього собору єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Йосафата Мощича. Останнє таке освячення у Крилосі датується ще XII століттям, а тому стало визначною історичною подією в історії Української Греко-Католицької Церкви.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич взяв участь в Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Спільно з тисячами прочан Віце-прем’єр-міністр помолився за мир і спокій в Україні, за здоров’я українських військовослужбовців, які виконують бойові завдання в зоні АТО, а також їх якнайшвидше повернення додому, до своїх батьків, дружин та дітей.

"Вперше в повоєнні роки ми зустрілися із ситуацією, коли потрібно проливати кров за незалежність Батьківщини. Очевидно, що люди відчувають страх і непевність. Тому слово, яке несе сьогодні церкваце слово надії, що Бог є з нами. Той народ, який надіється на Бога, він є непереможним!», - наголосив Блаженіший Святослав.

«У молитві, в духовному єднанні ми просимо в Господа миру та спокою для незалежної української держави. Те духовне піднесення, що його сьогодні кожен з нас переживає, дає тверде переконаннявже незабаром нас знову очікує мирне небо, а українські військовослужбовці в цілісності й без ушкоджень повернуться до рідних домівок», - відзначив Олександр Сич.

В рамках прощі Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич відвідав також церкву Успіння Богородиці, зведену в Крилосі протягом 1584–1586 років у якості єпископської катедри, побував у музеї історії давнього Галича, який знаходиться в Митрополичих палатах, де свого часу розміщувалася літня резиденція митрополита української греко-католицької церкви Андрія Шептицького, а також відвідав Криницю Святого Духу в мальовничому урочищі Вишновець.

версія для друку