українська російська англійська
Дмитро Булатов: Волонтерство має стати престижним в Україні
05.08.2014 | 16:47
Прес-служба Молоді та спорту

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав учасників тренінгу Корпусу миру США «Підтримка волонтерства як запорука сталого місцевого розвитку».

"Сьогодні майже 60% активних українців готові приєднатися до волонтерького руху. Восени минулого року — близько 30%. Це означає, що українське суспільство значно подорослішало за останні місяці", - сказав Дмитро Булатов, виступаючи перед учасниками тренінгу.

Міністр вважає, що без волонтерського руху розвиток України у напрямку євроінтеграції неможливий: "Робота волонтерів на Майдані взимку, їхній внесок сьогодні у допомозі українській армії та Нацгвардії, мирному населенню у зоні АТО, переселенцям в усій Україні, пораненим та їхнім родинам у лікарнях — безцінний".

Також Дмитро Булатов подякував в. о. директора Корпусу миру США в Україні Деніелу Ченгу за плідну роботу. «Волонтерство має стати престижним в Україні – зробити його таким маємо ми разом із впливовими організаціями, такими як Корпус миру. Нам потрібно мотивувати волонтерів. для того щоб у них відкривалися нові можливості у навчанні, працевлаштуванні», - зазначив Дмитро Булатов.

Міністр нагадав, що створення в Україні національної волонтерської служби – одна з програм, закладених у Концепцію державної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки. 29 липня у Києві на Всеукраїнському форумі "Трансформація молодіжної політики: Перспектива 2020" відбулася презентація цієї Концепції.

 

версія для друку