українська російська англійська
Пам'ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області
06.08.2014 | 15:55
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

1. Після залишення зони АТО, необхідно у триденний термін звернутися до найближчого закладу охорони здоров’я з метою прикріплення до нього та можливості отримання медичної допомоги.

2. Якщо у Вашій сім’ї очікується народження дитини, Вам необхідно дізнатися про найближчий заклад охорони здоров’я (жіноча консультація, пологовий стаціонар тощо) та в перші дні навідатися до них.

3. Якщо у Вас або одного із членів сім’ї під час переміщення на іншу територію спостерігаються тривожні симптоми порушення здоров’я (запаморочення, судоми, блювота, різке підвищення температури тіла до 38 градусів, порушення серцевого ритму, задуха, різке підвищення або зниження артеріального тиску тощо), необхідно негайно зателефонувати за телефоном 103 та викликати екстрену (швидку) медичну допомогу.

4. Якщо ви або один із членів Вашої родини має тяжкі хронічні захворювання та постійно потребує медикаментозного забезпечення, яке раніше отримували за рахунок коштів Державного бюджету та державних програм, необхідно дізнатися про найближчі заклади охорони здоров’я, де Вам можуть надати таку допомогу.

5. Якщо у Вас виникли будь-які проблеми з отриманням необхідної інформації або в організації меддопомоги для Вас або одного із членів сім’ї, просимо телефонувати на гарячу лінію департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації за номером: 0-800-50-72-50, або за телефоном гарячої лінії Міністерства охорони здоров’я України – 0-800-801-333.

Отримати корисну інформацію можна також за інтернет-адресами: http://dozoda.dp.ua або www.moz.gov.ua (банер «Важлива інформація для осіб, вимушених залишати свої оселі»).

 

 

версія для друку