українська російська англійська
Друга фаза пошуків на місці падіння Boeing-777 буде обговорюватися наступного тижня (оновлено)
07.08.2014 | 23:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Група міжнародних експертів повідомила про завершення першої фази пошуків уламків літака і тіл загиблих пасажирів Boeing-777 через ситуацію, пов’язану з провокаціями терористів та створення ними загроз життю членів групи, які працювали на місці катастрофи. Недослідженими залишаються щонайменше 3 територіальних зони, де знаходяться уламки.

Найближчим часом експерти обговорять перспективи щодо можливого терміну початку другої фази пошукових робіт. До прийняття рішення про продовження пошуків більша частина експертів залишить Україну, за винятком невеликої кількості для здійснення зв’язку та координації.

Експерти робочої групи з проведення розслідування дійшли висновку, що режим припинення вогню у зоні падіння літака не є необхідним під час перерви між фазами розслідування. 

Звертаємо увагу на те, що дія розпорядження Президента України щодо припинення вогню в зоні пошукової операції продовжується. Українські військові, як і раніше, не вестимуть бойових дій у 20-кілометровому радіусі навколо місця трагедії.

 

Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing-777 «Малайзійських авіаліній»

 

версія для друку