українська російська англійська
Мінсоцполітики: Документи від волонтерських організацій Івано-Франківської області щодо визнання вантажу гуманітарною допомогою відсутні
08.08.2014 | 09:57
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Стосовно інформації ЗМІ про затримку вантажу з Німеччини, призначеного для учасників АТО, на митниці в Івано-Франківській області, Міністерство соціальної політики повідомляє, що документи від волонтерських організацій Івано-Франківської області щодо визнання вантажу гуманітарною допомогою станом на 7 серпня  відсутні.

Відповідно до Закону України ”Про гуманітарну допомогу” Мінсоцполітики приймає рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою.

У разі надходження документів щодо визнання вантажу гуманітарним, вони оперативно опрацьовуються, включаються до проекту наказу ,,Про визнання вантажів гуманітарною допомогою” та направляються на погодження до центральних органів виконавчої влади, Національного банку України та Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики.

Коли документи від волонтерських організацій Івано-Франківської області надійдуть, вони будуть оперативно розглянуті на засіданні Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики згідно з Порядком взаємодії центральних органів виконавчої влади та Нацбанку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 № 241 (із змінами). Відповідне рішення буде розміщено на офіційному сайті Мінсоцполітики в розділі ”Діяльність”, підрозділі ”Гуманітарна допомога”.

версія для друку