українська російська англійська
У Дніпропетровську збирають книжки для військових, які знаходяться в зоні АТО
08.08.2014 | 17:10
Дніпропетровська ода

Ініціаторами акції стали співробітники Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова.  Кожен мешканець області може принести сюди книжку або журнал, які потім доправлять військовим в зону АТО.

Вже більше місяця бібліотеки Дніпропетровська передають пораненим бійцям у військовий госпіталь різноманітну літературу. «Два рази на тиждень ми приносимо хлопцям, які лікуються в госпіталі, журнали, періодику, цікаві видання. Тобто не «важку» літературу, а таку, яка б допомогла їм розслабитися, відпочити та відновитися,  - розповіла заступник директора Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова Тетяна Сафронова».

Вона додала, що багато волонтерів дарують книжки для поранених військових. Іноді привозять цілі домашні бібліотеки.

«Ми дізналися, що необхідність у літературі, журналах, газетах є і в зоні АТО. Така допомога дозволить бійцям відволіктися, підняти бойовий дух та стане чудовою моральною підтримкою. Тому сподіваємося, що городяни і мешканці області долучаться до нашої ініціативи та допоможуть зібрати цілу бібліотеку для справжніх захисників. Її ми передамо в зону АТО», - сказала Тетяна Сафронова.

Книжки та журнали можна приносити щоденно, окрім суботи, з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 60 (Дніпропетровська  обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова). Телефон для довідок: 744-53-80.

 

версія для друку