українська російська англійська
На території Польщі зареєстровано захворювання на африканську чуму свиней - ввіз звідти сприйнятливої продукції до України заборонено
11.08.2014 | 15:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

У зв’язку з реєстрацією на території  Республіки Польща захворювання тварин на африканську чуму свиней (АЧС) заборонено ввезення сприйнятливих тварин, продукції, сировини та репродуктивного матеріалу з них з Подляского воєводства Республіки Польща в Україну.

Оскільки випадки захворювання на АЧС зареєстровані серед домашніх свиней на території Республіки Польща, забороняється ввезення вищезазначених товарів (за винятком продукції, яка пройшла обробку методом, який гарантує руйнування збудника АЧС) в Україну з Республіки Польща без проведення лабораторних досліджень кожної партії на африканську чуму свиней методом, рекомендованим Міжнародним епізоотичним бюро.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини України, дозволяється здійснювати відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

Мінінфраструктури рекомендує міжнародним автомобільним перевізникам враховувати вищевикладену інформацію при плануванні перевезень до/з Республіки Польща.

версія для друку