українська російська англійська
Кваліфіковану меддопомогу в Чернігівському військовому госпіталі отримали понад 30 поранених бійців із зони АТО
11.08.2014 | 17:50
Прес-служба Міністерства оборони

У Чернігівському базовому військовому госпіталі проходять курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України, які були переведені та доставлені до медичної установи із лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції.

Керівник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко повідомив, що поранені військовослужбовці повністю забезпечені усіма необхідними ліками та речами.

«За останній місяць лікування в госпіталі пройшли 33 військовослужбовці з вогнепальними та осколочними пораненнями», – зазначив полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.

Військовий лікар також додав, що бойові поранення українських військових є профілем працівників шпиталю, адже більшість фахівців медичної установи – це колишні учасники миротворчих місій і мають великий досвід лікування воїнів у подібних ситуаціях.

Загалом госпіталь у Чернігові розрахований на 100 ліжок. Але за  необхідністю може розгорнутися до 330 місць. Протягом останніх місяців у шпиталі введено в дію 3 нових операційні: одну капітально відремонтовано та ще дві створено з нуля. Усі оснащені сучасним обладнанням: апаратами для штучної вентиляції легень, анестезіологічними приладами, спеціальними лампами та новими операційними столами.

 

версія для друку