українська російська англійська
Мін'юст передав на передову АТО два броньовика, - Павло Петренко
11.08.2014 | 18:07
Прес-служба міністерства юстиції україни

Міністерство юстиції передало бійцям Нацгвардії два броньовані мікроавтобуси Chevrolet CargoVan. Про це під час брифінгу повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

«У ході інвентаризації, яка була проведена в структурах Мін’юсту, ми знайшли можливість передати два броньовані автомобілі для потреб Нацгвардії. Це великі броньовані мікроавтобуси, які знадобляться як при вивезенні поранених, так і для проведення операцій в гарячих точках», - зазначив очільник Мін’юсту.

Міністр також повідомив, що на балансі Державної виконавчої служби - органу, що координується через Міністра юстиції, є велика кількість автомобілів, конфіскованих у рамках відповідних судових проваджень. Ця техніка також може стати у пригоді українським військовим, які борються з тероризмом на сході України.

«Ми вже передали 30 автомобілів силам АТО, Національній гвардії, СБУ та Збройним Силам України. Зараз Україна переживає важкі часи. Ми фактично знаходимося у стані війни. Тому всі громадяни і всі державні установи мають консолідуватися і допомагати нашим хлопцям», - наголосив Павло Петренко.

У свою чергу командир батальйону «Азов» Андрій Білецький подякував за переданий автотранспорт і зазначив, що таку допомогу активно починають надавати як громадяни, так і державні структури.

«Дуже приємно, що до підтримки сил АТО підключилося Міністерство юстиції. Вчора ми втратили двох товаришів. Сьогодні поранено ще одного нашого бойового побратима. Ці два автомобілі вкрай необхідні на передовій. Вони можуть забрати поранених і вивезти їх у більш спокійну зону, де бійців уже чекатимуть реанімобілі та медична допомога. Це техніка, які дійсно здатна врятувати життя наших хлопців», - резюмував Андрій.

 

версія для друку