українська російська англійська
Міністр освіти і науки Сергій Квіт зустрівся з Послом Литовської Республіки Пятрасом Вайтєкунасом
11.08.2014 | 18:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки України

Сьогодні відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта із Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Пятрасом Вайтєкунасом.

Під час зустрічі обговорювалися питання співробітництва та взаємодопомоги Литовської Республіки і України в освітній сфері.

Як зазначив Посол Пятрас Вайтєкунас, у час гуманітарних проблем, що торкнулися і сфери освіти, Литва пропонує Україні свою допомогу. Одна із форм якої – розширення студентських та магістерських програм прийому на навчання студентів українських вищих навчальних закладів, у першу чергу, абітурієнтів та студентів з Донбасу.

За словами ректора Mikolas Romeris Universyty, професора Алвідаса Пампатіса, який також взяв участь у зустрічі, литовський університет MRU спеціалізується на соціально-гуманітарних напрямках та має досвід участі у навчальних програмах з ЄС, розробки законодавчих ініціатив Литви з їх гармонізації до інституцій Євросоюзу. На сьогодні в університеті навчаються близько 100 студентів із України.

Алвідас Пампатіс повідомив, що університет готовий приймати на навчання молодь з України.

Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас передав запрошення Міністру освіти і науки Сергію Квіту та представникам української науки взяти участь у Міжнародній конференції Life Sciences Baltic, що відбудеться у вересні 2014 року у Вільнюсі.

Сергій Квіт подякував Пятрасу Вайтєкунасу за пропозиції та запевнив литовську сторону в зацікавленості України у подальшому розвитку партнерських відносин між країнами у сфері освіти.

 

версія для друку