українська російська англійська
Кількість незаконних втручань у роботу залізничного транспорту збільшилася майже на 140%
12.08.2014 | 09:18
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

За 7 місяців 2014 року зафіксовано 358 випадків незаконних втручань у діяльність залізничного транспорту проти 150 за аналогічний період минулого року – збільшення становить майже 140%.

Найбільше від незаконного втручання сторонніх осіб нині потерпає Донецька залізниця, на території якої тривають бойові дії. Упродовж січня-липня цього року тут зафіксовано 163 випадки перешкоджання роботі магістралі, тоді як за аналогічний період минулого року їх було лише 10.

Зокрема, з початку року на Донецькій залізниці пошкоджено 15 мостів, зафіксовано 45 випадків руйнування колій та стрілочних переводів, 18 випадків пошкодження контактної мережі й тягових підстанцій та 53 випадки застосування насильства до залізничників. Також сторонні особи 13 разів перекривали рух поїздів.

Загалом у січні-липні 2014 року на залізницях України, порівняно з відповідним періодом минулого року, на 82 випадки збільшилась кількість крадіжок і пошкодження елементів рухомого складу та інфраструктури, що призвело до перерви у русі поїздів понад 30 хвилин чи відчеплення рухомого складу від поїздів на шляху прямування. На 8 зросла кількість виявлених сторонніх предметів на коліях. Зафіксовано 23 повідомлення про встановлення вибухових пристроїв у рухомому складі проти 6 в 2013 році, 68 випадків насильства до залізничників чи учасників руху проти 6 у минулому році, 38 фактів виявлення вибухових пристроїв у рухомому складі чи на об’єктах інфраструктури проти 27 випадків торік. Сторонні особи перекривали рух поїздів 30 разів, тоді як у минулому році було 11 таких випадків.

Укрзалізниця застерігає: кожний акт несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту загрожує безпеці руху поїздів, життю і здоров’ю залізничників та пасажирів. Раніше повідомлялося, що загалом за час бойових дій на Сході України під час виконання службових обов’язків травмовано дев’ятеро залізничників та один працівник загинув.

 

версія для друку