українська російська англійська
На Черкащині відкрито оздоровчий табір, де половина відпочиваючих - діти зі Сходу
12.08.2014 | 11:25
ЧЕРКАСЬКА ОДА

На Черкащині на повну потужність розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір «Холодноярська республіка», де відпочиває 41 вихованець від 7 до 14 років. Половина відпочиваючих – це діти зі Сходу, сім’ї яких переїхали на проживання до Черкащини, зокрема зі Слов’янська, Лисичанська, Донецька.

Сприяли відкриттю табору як меценати, так і обласна влада: для оздоровлення дітей зі Сходу з обласного бюджету було виділено понад 50 тисяч гривень.

«Основна ідея створення такого табору - виховати національно-патріотичний дух у дітей та привити любов до рідної землі, - розповідає голова Черкаської адміністрації Юрій Ткаченко. - Вихованці табору вивчають історію краю, її видатних особистостей, їздять пам’ятними місцинами. Деякі діти після перебування тут цитують Тараса Шевченка».

 Юрій Ткаченко поспілкувався з малечею та подарував їм патріотичні сувеніри. Крім того, для табору очільник області привіз комплект музичної апаратури, який передав директору дитячого оздоровчого закладу Івану Морозу.

Потому відбулася посвята у холодноярці: під час урочистої лінійки  діти заспівали гімн України, після чого їм пов’язали символічні хустинки та одягли головні убори.

 

версія для друку