українська російська англійська
Міністерство інфраструктури передало Нацгвардії спеціальне спорядження
12.08.2014 | 17:04
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністерство інфраструктури передало Нацгвардії спеціальне спорядження. Серед переданого – оптичні приціли, біноклі та тепловізор. Гроші на їх придбання зібрали працівники Мінінфраструктури, а передав це спорядження заступникові командувача Національної гвардії Ярославу Сподару Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

За словами очільника Мініфраструктури, під час його візиту до Слов’янська та Красного Лиману до нього звернулися військовослужбовці Нацгвардії із побажанням: за можливості допомогти у придбанні спеціального спорядження. Ідея знайшла підтримку, гроші на придбання спецспорядження зібрали працівники відомства та небайдужі громадяни.

«Це наш маленький вклад у нашу загальну перемогу», – підкреслив Максим Бурбак.

За словами заступника командувача Національної гвардії України Ярослава Сподара, трьома основними складовими перемоги є мотивація військовослужбовців, їх навченість та оснащеність.

«Завдячуючи цій допомозі від Мінінфраструктури, на моє глибоке переконання, наші військовослужбовці наблизять час перемоги над сепаратистами, терористами та незаконними бандформуваннями», – зазначив Ярослав Сподар.

 

 

версія для друку