українська російська англійська
Укрзалізниця заощадила майже 2,2 млрд. грн., переглянувши умови договорів із контрагентами
13.08.2014 | 09:55
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

За дорученням генерального директора Укрзалізниці Бориса Остапюка на підприємствах залізничного транспорту здійснюються заходи, спрямовані на оптимізацію витрат галузі у скрутних економічних умовах.

Зокрема, в рамках цих заходів із квітня цього року проводиться робота з постачальниками продукції щодо зменшення цін до 15% на закупівлю матеріально-технічних ресурсів, робіт та послуг, у тому числі за укладеними договорами.

За підрахунками фахівців Укрзалізниці, умовна економія коштів лише від зменшення вартості закупівлі продукції складе понад 290 млн. грн. А якщо врахувати договори, розірвані у зв’язку з невиконанням контрагентами зобов’язань та небажанням знижувати ціни, - загальна умовна економія коштів складе майже 2,2 млрд. грн. Заощаджені кошти будуть спрямовані на розвиток залізничного транспорту.

В Укрзалізниці також зазначають, що проведена робота з перегляду цін на закупівлю матеріально-технічних ресурсів, робіт та послуг позитивно вплинула на стан кредиторської заборгованості галузі.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця заощадила майже 235 млн. грн. від зниження вартості постачання продукції на договірній основі.

 

 

версія для друку