українська російська англійська
Держкомтелерадіо організовує до Дня знань книжкову виставку
13.08.2014 | 13:27
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

28-30 серпня у Києві відбудеться книжкова виставка, організатором якої є Держкомтелерадіо України. Відповідний наказ про організаційну підготовку та проведення Київської книжкової виставки до Дня знань підписав Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко.

Виставка пройде на відкритому майданчику біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36) за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка. До участі у неї запрошені видавці з усіх регіонів України. Жителі та гості столиці матимуть змогу ознайомитись із новинками дитячої, художньої, науково-популярної літератури, взяти автографи та поспілкуватися з відомими письменниками.

Планується, що почесним гостем виставки стане відомий письменник-правозахисник, лауреат премії ім. А. Д. Сахарова «За гражданское мужество писателя» Володимир Войнович. Він візьме участь у презентації україномовного видання свого найвідомішого твору «Життя і неймовірні пригоди Івана Чонкіна. Особа недоторканна», що вийшло у Харківському видавництві «Клуб сімейного дозвілля».

 

версія для друку