українська російська англійська
Більше 1000 переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей отримують пенсії на Сумщині
13.08.2014 | 18:27
СУМСЬКА ОДА

Для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, діє спрощений порядок переведення пенсій.

Органи Пенсійного фонду Сумщини оперативно вирішують питання, пов'язані з пенсійним забезпеченням громадян, які приїхали на тимчасове місце проживання з Криму, Донецької та Луганської областей. Цим людям надається всебічна допомога в отриманні необхідних документів для виплати пенсій.

За отриманням пенсії до органів Фонду області звернулися більше 1000 пенсіонерів, зокрема 53 громадянина з АР Крим та м. Севастополь, 561 – з Донецької області, 394 – з Луганської області.

  Наразі забезпечена виплата пенсій за місцем перебування в Сумській області всім пенсіонерам, які прибули з тимчасово окупованої території. Понад 400 переселенців зі східних регіонів отримують пенсії за матеріалами електронних пенсійних справ.

  Для виплати пенсії за новим місцем проживання приїжджі пенсіонери мають звернутися у відповідне управління Пенсійного фонду з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду. У разі відсутності чи втрати документів варто скористатися послугами міграційної служби, де ці документи відновлять. При зверненні до органу Пенсійного фонду також стане у нагоді наявність пенсійного посвідчення.

  Виплата пенсії за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці за додатковими відомостями або ж у наступному. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду (на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду). Заяви від переселенців про запит пенсійної справи приймаються без відповідного посвідчення фактичного місця проживання.

 

версія для друку