українська російська англійська
Кияни сплачуватимуть лише за надані комунальні послуги
13.08.2014 | 17:46
КИЇВСЬКА МДА

Кияни мають сплачувати лише за ті комунальні послуги, які їм надали відповідні комунальні служби столиці. На цьому наголосив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Дмитро Новицький, коментуючи отримання столичними мешканцями квитанцій на оплату комунальних послуг з нарахуваннями за споживання гарячої води.

«Дійсно, нарахування за гарячу воду в платіжках за липень є, але лише за той період місяця, коли гаряча вода надавалася. Наприклад, в Оболонському району Києва гарячу воду постачали до 8 липня, відповідно сума у платіжках за її надання має бути вказана за вісім днів липня», – зазначив він.

Крім того, у платіжках може бути вказана сума перерахунку за спожиту гарячу воду у червні для помешкань, які не обладнані квартирними лічильниками, що передбачено схемою надання комунальних послуг, яка діяла до 1 липня поточного року.

У разі якщо, на думку мешканців, нарахування було здійснене за ненадані послуги, громадянам треба звернутися до своїх ЖЕКів з вимогою про перерахунок вартості цих послуг.

Як відомо, відключення гарячої води зумовлене рішенням Міністерством палива та енергетики обмежити поставки газу Києву з метою його економії. Поставки газу з Російської Федерації припинилися з 16 червня 2014 року.

версія для друку