українська російська англійська
В економіку Рівненської області залучено майже 290 мільйонів доларів іноземних інвестицій
13.08.2014 | 17:48
РІВНЕНСЬКА ОДА

В економіку області залучено майже 290 мільйонів доларів іноземних вкладень. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Німеччина, Велика Британія, Кіпр, Італія та Нідерланди. Водночас німецький та великобританський капітали складають майже половину усіх інвестицій. Також в області – 17,5 мільйонів доларів капіталу Росії, а це лише 6 відсотків від загального обсягу іноземних інвестицій.

За словами голови ОДА Сергія Рибачка, з початку року до Росії суттєво зменшилися поставки продукції місцевих виробників. Обсяг експорту до сусідньої країни скоротився на 18,8 відсотків. «Значна кількість продукції вже не потрапляє у Росію, - констатував Сергій Рибачок. - Натомість відбувається заміщення ринками Євросоюзу. З початку року обсяг експорту товарів до країн ЄС збільшився на 54 відсотки». Зокрема, у січні-травні зросли поставки до Бельгії, Іспанії, Словенії, Латвії, Румунії, Польщі та Угорщини.

 

Довідково

Станом на 1 квітня 2014 року на Рівненщині зареєстровано 226 підприємств з іноземними інвестиціями. Найбільше коштів вкладено у підприємства переробної промисловості – більше 130 мільйонів доларів. Привабливими для інвесторів також є галузі транспорту, будівництва, сільського господарства, оптової та роздрібної торгівлі.

 

версія для друку