українська російська англійська
Міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник зустрівся з представниками ЄБРР
14.08.2014 | 09:59
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

У Міністерстві екології та природних ресурсів України пройшла робоча зустріч Міністра екології та природних ресурсів Андрія Мохника з експертами Європейського банку реконструкції та розвитку. У ході зустрічі сторони обговорили концепцію впровадження в Україні Програми фінансування інноваційних кліматичних технологій (ФІНТЕК) за рахунок коштів Банку та Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Проект має на меті сприяти підвищенню енергоефективності, розвитку поновлюваної енергетики та скорочення викидів в повітря парникових газів.  

  Програма ФІНТЕК розрахована на 4 роки та складатиметься з декількох компонентів: підтримки розвитку законодавства, політики та стандартів;   розробки галузевих інструкцій та методичних рекомендацій,   підтримки фінансування кліматичних технологій і управління знаннями та інформування.

  За результатами зустрічі Міністерство екології та природних ресурсів України надало підтримку проекту.

 

Довідково

Програма ФІНТЕК передбачає допомогу підприємствам при впровадженні інноваційних кліматичних технологій. В рамках цієї програми ЄБРР та міжнародні консультанти надають технічну допомогу компаніям та гранти для стимулювання впровадження інноваційних кліматичних технологій.

 

версія для друку