українська російська англійська
У зоні АТО активно працюють провокатори, - радник Міністра МВС
14.08.2014 | 11:56
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

З метою спроб деморалізації населення та нагнітання панічних настроїв у звільнених містах, тут, у зоні АТО, російські спецслужби і їх місцеві поплічники, використовують технологію "розповсюдження чуток" за схемою "сарафанне радіо". Про це повідомляє радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, який наразі перебуває у зоні проведення АТО.

«Все задля спроб маніпуляції свідомістю громадян. У натовп викидається брехлива інформація про можливий контрнаступ терористів, повернення так званих ДНР-ЛНР, прихід Путіна та інша неправдива інформація, - зазначає радник Міністра. Все це ганебна, пропаганда Кремля! Путін усвідомив, що його проект "ДНР-ЛНР-Новоросія" здувся і він програв. Саме тому, робить панічні спроби переломити ситуацію через нагнітання страху і паніки серед людей».

За словами Зоряна Шкіряка, українські спецслужби намагаються діяти на випередження і вчасно виявляти провокаторів, хоча, людський фактор потрібно враховувати.

«Прохання не піддаватися на будь-які інформаційні провокації. І, не дай Бог, не ставати учасниками і розповсюджувачами цієї ганьби. Такі речі працюють проти України!, - запевняє представник МВС. - Необхідно довіряти виключно офіційним джерелам України або ж тим кому вірите особисто. Інформаційний терор з боку Кремля проти нас триває, і ми повинні гідно цьому протистояти. Сили АТО підтягуються, закріплюють позиції і готуються до завершальної фази операції щодо звільнення Донецька, Горлівки, Луганська та ін. Крок за кроком. Жодних сумнівів, здолаємо, дотиснемо і переможемо! Україна понад усе!».

 

версія для друку