українська російська англійська
На Дніпропетровщині українські та канадські експерти обговорять перспективи розвитку сільськогосподарських кооперативів
14.08.2014 | 16:37
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

З 18 по 22 серпня 2014 року в рамках Канадського кооперативного зернового проекту на Дніпропетровщині пройде перший комплексний тренінг для українських експертів з розвитку кооперативів. Понад 20 фахівців з семи областей України зберуться для обговорення подальших перспектив розвитку сільськогосподарської галузі нашої країни. Перша тренінгова сесія проходитиме у конференц-залі готелю «Світанок» (вул. Фучика, 30).

Сесія Канадського кооперативного зернового проекту збере фахівців різних сфер. Зокрема, це економісти, маркетологи, фінансисти, ветеринари, зоотехніки, юристи, менеджери та політологи.

Дніпропетровщину представлять восьмеро експертів, серед яких провідні науковці Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, а також молоді вчені області. Представником від Канади стане професор інституту кооперативних досліджень та освіти IRECUS при Університеті Шербрук (Канада) Мішель Ляфльор.

П’ятиденний тренінг складатиметься з двох блоків – «Кооперативна ідентичність» та «Кооперативний менеджмент». Експерти працюватимуть у секціях. Основною метою зібрань стане робота над розвитком стратегії бізнес-управління ефективними кооперативами.

 

Довідка

Дніпропетровська сільськогосподарська консультаційна служба співпрацює з інститутом кооперативних досліджень та освіти IRECUS при Університеті Шербрук (Канада) в рамках Канадського кооперативного зернового проекту. Канадський кооперативний зерновий проект впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD) та виконується канадською неурядовою організацією СОКОДЕВІ (SOCODEVI), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Інститутом з досліджень та освіти для кооперативів і спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською «Сільськогосподарською консультаційною службою» (СКС).

 

версія для друку