українська російська англійська
Державіаслужба вводить спеціальний режим виконання транзитних польотів російськими авіакомпаніями через повітряний простір України
14.08.2014 | 19:02
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Державна авіаційна служба України сьогодні з 17:00 за UTC (20:00 за київським часом) запроваджує для деяких російських авіакомпаній спеціальний режим виконання транзитних польотів з Російської Федерації через повітряний простір України.

Це стосується безпосередньо авіаперевізників «Трансаеро» та «Аерофлот-російські авіалінії», які виконують транзитні польоти через Україну у сполученні між Росією та Болгарією, Ізраїлем, Туреччиною, Єгиптом та Грецією. 

Тобто ці авіакомпанії можуть перетинати повітряний простір України лише за умови отримання відповідного дозволу від Державіаслужби України для кожного рейсу окремо.

Заходи, що впроваджуються, дозволять забезпечити належний рівень авіаційної безпеки, упорядкувавши порядок транзиту через Україну тими авіакомпаніями, які нехтують правилами виконання міжнародних польотів у закритому повітряному просторі над територією Автономної Республіки Крим та на закритий аеродром Сімферополь.

Нагадаємо, повітряний простір над зоною проведення АТО закрито повністю, закриті аеропорти Криму. Безпеку транзитних перельотів над іншою територію України  повністю контролює Украерорух.

 

версія для друку