українська російська англійська
Ми максимально залучаємо громадськість до співпраці, - Остап Семерак
15.08.2014 | 15:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

У Кабміні створили Центр підтримки реформ, який має виступити в ролі комунікативної площадки членів Уряду з активістами та експертами. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак в інтерв'ю виданню «Новое время» від 12 серпня

«Ми максимально залучаємо активістів, незалежних експертів для спільної роботи. Для цього ми створили Центр підтримки реформ - площадку для комунікації та співпраці членів Уряду з активістами та експертами. На сьогодні у нас працює більше 10-ти робочих груп за проектами реформування », - розповів він.

За його словами, роботу експертних груп підтримує фінансово Фонд «Відродження». «Ми не можемо їх фінансувати. Але Секретаріат надав приміщення для їхньої роботи, технічні засоби та доступ до центрів прийняття рішень. Активісти беруть участь у засіданні урядових комітетів та Уряду. А найголовніше, ми розглядаємо ті проекти актів, які ці експерти напрацьовують, і ми відсилаємо свої акти до них на експертизу », - пояснив Міністр.

О. Семерак також повідомив, що серед таких експертів - велика четвірка аудиторів (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young, KPMG), які працюють на громадських засадах. «Експерти цих авторитетних компаній присутні на кожному засіданні, де ми розглядаємо фінансово-господарські справи держсектору. Ми дослуховуємося до їхніх думок при прийнятті рішення », - сказав він.

 

версія для друку