українська російська англійська
Через бойові дії пошкоджено перегін Скотувата - Ясинувата, рух зі станцій Ясинувата та Донецьк не здійснюється
18.08.2014 | 13:56
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

16 серпня на перегоні СкотуватаЯсинувата зруйновано опору та 600 м контактної мережі парної і непарної колій, а самі колії підірвано.

Раніше, 12 серпня, терористи вже підривали колії на цьому перегоні, проте залізничникам вдалося відновити рух. При цьому, як повідомили в головному управлінні колійного господарства Укрзалізниці, на цьому та на інших перегонах колії бойовики підривають неодноразово, а залізничникам у стислий термін доводиться здійснювати відновлювальні роботи для  забезпечення руху поїздів.

У разі доступу до об’єкту  колійники планують вже сьогодні відновити колію на перегоні СкотуватаЯсинувата.

На минулому тижні, за даними фахівців, було пошкоджено колії на 58 км перегону ЩотовеШтерівка, 1 км перегону Штерівка – Марусине, 991 км Кондрашівська Нова – Новосвітловодський, 42 км МенчуговеМоспине, а також на станції Менчугове. Більш точні дані, а також сума збитків залізниці будуть отримані після закінчення бойових дій і детального огляду пошкоджених колій та інженерних споруд.

Раніше повідомлялося, що станції Донецької залізниці: Ясинувата, Донецьк, Донецьк-Північний не приймають і не відправляють поїзди через бойові дії та пошкодження інфраструктури, наразі відправлення пасажирських поїздів здійснюється зі станції Костянтинівка.

 

версія для друку