українська російська англійська
Підприємцям пояснили, як використати переваги вільної торгівлі з ЄС
19.08.2014 | 15:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Днями в Запоріжжі для підприємців провели семінар-тренінг «Підтримка малого та середнього бізнесу у виході на ринки ЄС».  

Серед учасників були присутні старший менеджер відділу бізнес-консультування компанії PwС Максим Соловйов, начальник управління внутрішніх комунікацій Мінекономрозвитку Віктор Михайлів, головний виконавчий директор підприємства ITRO Co, Ltd Себастьян Садовський-Романов, заступник директора зі збуту Kapital Trade, Ltd Олександр Яковлев тощо.

Бізнес-спільноту ознайомили з механізмом визначення ринків збуту та шляхи пошуку партнерів, державною підтримкою експортної діяльності та розподілом квот, інформаційно-маркетинговою підтримкою експортної діяльності, питаннями сертифікації продукції та інших дозволів.

Для загального ознайомлення присутнім розповіли про досвід Польщі у відкритті ринків в ЄС після підписання Угоди про асоціацію та історію виходу на ринок ЄС. Представники Фундації «Відкритий Діалог» Віктор Мазярчук та Крістіна Аврамченко розповіли про ЄС як торговельного партнера.

Під час проведення семінару підприємцям були надані практичні рекомендації щодо того, як використати переваги вільної торгівлі з ЄС та зменшити залежність від російського ринку. Після проведення семінару відбулися консультаційні столи на яких всі бажаючі мали можливість отримати відповіді на проблемні питання.

В організації та проведенні заходу взяли участь завідуючий Сектору Олександр Мунтянов та уповноважений представник Держпідприємництва України у Запорізькій області Віктор Стецко.

Представники Фундації «Відкритий Діалог» повідомили присутніх, що у подальшому планується проведення додаткових семінар-тренінгів для підприємців, які планують працювати та вже працюють з країнами ЄС.

 

версія для друку