українська російська англійська
У Києві стартувало громадське обговорення щодо перейменування вулиці Інститутської на Героїв Небесної Сотні
20.08.2014 | 18:03
КИЇВСЬКА МДА

Відсьогодні у столиці розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні. Таке рішення було прийнято на вимогу громади.  

Так, відповідно до розпорядження КМДА, з 20  серпня 2014 року стартувало електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно проекту рішення Київської міської ради «Про перейменування вулиці у Печерському районі міста Києва».

Долучитися до такого суспільно-важливого процесу має змогу кожен мешканець Києва. Задля цього громадське обговорення проходитиме у формі електронної консультації на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації та за допомогою гарячої телефонної лінії КБУ «Контактний центр міста Києва».

Відтак, завітавши на офіційний сайт Київської міської державної адміністрації, а саме до рубрики «Е-МІСТО» – «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» (http://projects.kievcity.gov.ua), кожен  зареєстрований користувач порталу має змогу залишити свій голос – погодитися/не погодитися з запропонованим проектом, висловити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити власну редакцію проекту рішення.

Паралельно з електронним обговоренням збір пропозицій громадськості  забезпечуватиме і гаряча телефонна лінія Контактного центру міста Києва. Усі охочі мають можливість залишити звернення за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iPhone, Android, WinPhone та Windows 8, телефоном (044) 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), де можуть викласти власне бачення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Триватиме громадське обговорення два місяці.

Після завершення обговорення усі отримані пропозиції та зауваження будуть передані до Київської міської ради для прийняття відповідного рішення.

 

версія для друку