українська російська англійська
Піротехнічні підрозділи продовжують обстежувати звільнені території Луганської та Донецької областей
21.08.2014 | 11:23
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

150 піротехніків ДСНС України продовжують обстежувати звільнені території Луганської та Донецької областей.

Так, наразі в Донецькій області  триває  обстеження  території  м. Словнськ та  Слов`янського  району, включаючи  санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт».

Обстежено територію Артемівського району, де проведено розмінування ліній електропередач, а також місто Сіверськ. Проводиться перевірка споруд та будівель, а також обстеження території міста Марнка.

Завершено обстеження території Словнської ТЕС на площі більше 100 гектарів та 5 гектарів акваторії, при цьому виявлено та вилучено 208 одиниць боєприпасів.

Всього з початку виконання робіт (з 6 липня ) на території Донецької області піротехніками ДСНС України перевірено ділянки території на загальній площі близько 500 гектарів та майже  40 гектарів ділянки  акваторії.  На наявність вибухонебезпечних предметів  перевірено 656 адміністративних споруд та  інших будівель.  За цей період вилучено  більше 10689 одиниць боєприпасів.

У Луганській області тривають роботи по обстеженню територій, будівель та  споруд міст Кремінна,  Сєверодонецьк та Лисичанськ.  Загалом, станом на 21 серпня вже  обстежено ділянки території загальною площею 365 гектарів, перевірено на наявність вибухонебезпечних  предметів 81 адміністративну споруду та інші  будівлі.

За весь період піротехнічними групами ДСНС України  на  території області було виявлено та знешкоджено 200 кг. тротилу,  352 кг. селітри, 162 кг. амоніта, 280 кг. пороху, 80 кг. вибухової речовини та 6 електричних  детонаторів. Всього було вилучено 1985 одиниць боєприпасів.

Серед виявлених та знешкоджених  боєприпасів  в Луганській та Донецькій областях  -  5 підготовлених до використання протитанкових гранат, 79 мін-розтяжок  з гранатами, 205 розтяжок з сигнальними ракетами, 15 розтяжок з саморобними пристроями,  6 мін з дистанційним керуванням направленої дії та інші вибухонебезпечні предмети.

 

версія для друку