українська російська англійська
ООН сприятиме пошуку дипломатичних шляхів врегулювання та покращення гуманітарної ситуації на Cході України
22.08.2014 | 09:11
Прес-служба Міністерства закордонних справ

21 серпня ц. р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв заступника Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтмана та заступника Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Валері Амос.

Під час зустрічі були обговорені практичні шляхи використання можливостей ООН для мирного врегулювання ситуації на Cході України, спровокованої агресією з боку Росії, у т. ч. пом’якшення її гуманітарних наслідків.

Представники ООН запевнили в готовності Генерального секретаря ООН Бан Кі-муна продовжувати особисто залучатися до цього процесу, надаючи добрі послуги. Організація усіляко підтримуватиме зусилля, спрямовані на пошук дипломатичних шляхів врегулювання та покращення гуманітарної ситуації на сході держави.

Міністр закордонних справ України висловив зацікавленість у подальшій активній співпраці з ООН, зокрема в контексті мобілізації міжнародної гуманітарної допомоги та забезпечення моніторингу ситуації у сфері захисту основоположних прав та свобод людини на сході держави та в АР Крим. 

 

 

версія для друку