українська російська англійська
Землевпорядники Тернопілля передали спорядження бійцям батальйону “Січ”
22.08.2014 | 16:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Напередодні Дня Незалежності Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик та керівник Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк передали бійцям батальйону “Січ” спорядження, що допоможе воякам виконувати свої бойові завдання.

Були передані речі, які конче необхідні бійцям батальйону: спальні мішки, захисне спорядження, камуфляжна форма, додаткове матеріальне забезпечення для військового автотранспорту. Майно для військовиків придбано за кошти, зібрані землевпорядниками Тернопілля.

«Сьогодні, коли Україна переживає окупацію з боку сусідньої держави патріоти країни встали на захист незалежності нашої держави. Ціною свого життя та здоров’я ви звільняєте нашу землю і наближаєте таку очікувану перемогу, а ми зі свого боку робимо свій посильний внесок», – сказав Сергій Рудик.

Також Голова Дерземагентства розповів, що протягом останніх чотирьох місяців Держземагентство за підтримки Уряду реалізовує соціальну ініціативу із передачі у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення військовослужбовцям та членам сімей загиблих.

Керівник Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк, виступаючи перед бійцями, зазначив: “Наш обов’язок допомогти армії, аби кожен громадянин, який на сході України, на передовій боронить нашу Вітчизну, відчував реальну підтримку”.

Нагадаємо, що минулого тижня з ініціативи Сергія Рудика землевпорядники зібрали майже 900 тисяч гривень для лікування поранених вояків у Дніпропетровському військовому госпіталі.

Раніше за розпорядженням Голови Держземагентства Сергія Рудика топографічними картами, ортофотопланами та планами міст зони проведення АТО були забезпечені Антитерористичний центр Служби безпеки України та Прикордонна служба України, а також батальйони “Азов” та “Донбас”.

Також минулого місяця за підтримки землевпорядників було передано 25 бронежилетів високого ступеню захисту батальйону “Львів” та 30 бронежилетів батальйону “Січ”.

 

 

версія для друку