українська російська англійська
Павло Клімкін та Лінас Лінкявічюс: питання щодо провокації Росії з "гуманітарним конвоєм" має бути винесене на розгляд РБ ООН
22.08.2014 | 20:08
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

22 серпня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом, який перебував в Україні з візитом. У центрі уваги переговорів була ситуація на Сході України, зокрема провокативні та агресивні дії Росії, яка, в порушення домовленостей та норм міжнародного права, незаконно переправила через українсько-російський кордон т. зв. «гуманітарний конвой».

Л. Лінкявічус погодився, що це питання має стати предметом невідкладного розгляду на засіданні Ради Безпеки ООН і запевнив, що Литва, як непостійний член РБ, підтримає відповідне звернення України.

П. Клімкін висловив вдячність литовській стороні за рішучу та послідовну підтримку територіальної цілісності, суверенітету та недоторканності кордонів України, а також євроінтеграційного курсу нашої держави.

В ході зустрічі було також обговорено практичні заходи в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Литовський міністр підтвердив готовність і надалі надавати активну допомогу в реалізації євроінтеграційного курсу України.

 

версія для друку