українська російська англійська
Дмитро Булатов: Веломанія - позитивний вірус, який треба підтримувати
26.08.2014 | 11:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту України

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав учасників благодійних змагань з велосипедного спорту серед любителів-журналістів «Horizon Media Cup», які проходили 23 серпня на Хрещатику.

«Зараз є популярними велопробіги, змагання і просто велопрогулянки. Велосипед — це найкращий супутник здорового способу життя. Ми підтримуємо такі ініціативи, а також встановлення спеціальних парковок для велосипедів, будемо всіляко стимулювати КМДА на появу ще більшої кількості велодоріжок у Києві. Веломанія — позитивний вірус, який треба підтримувати», - зазначив Дмитро Булатов у своєму виступі перед учасниками велопробігу.

Міністр взяв участь у нагородженні переможців «Horizon Media Cup», зокрема вручив кубок та дипломи лідерам командного заліку змагань — команді телеканалу 112. Всього ж у велогонці взяли участь 40 журналістів телеканалів, інформаційних агенцій та друкованих видань.

Також Дмитро Булатов взяв участь в урочистому велопараді від Майдану Незалежності до Центрального військового госпіталю.

Разом із організаторами гонки — віце-президентом Федерації велосипедного спорту України Олександром Башенком та віце-президентом ФВС Києва Денисом Шолудьком — Міністр передав до госпіталю кошти, зібрані під час гонки. 22 510 гривень підуть на лікування поранених бійців — Сергію Ільницькому, Роману Федорину та Сергію Загасайло.

версія для друку