українська російська англійська
Криворізький, Одеський та Київський індустріальні парки створять для українців близько 40 тисяч робочих місць
27.08.2014 | 10:52
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПРОЕКТАМИ

Наприкінці минулого тижня за результатами засідання постійно діючої міжвідомчої комісії при Мінекономрозвитку та Держінвестпроекту України було рекомендовано внести індустріальні парки «Кривбас» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.), «iPark» (Комінтернівський район, Одеська обл.) та «BionicHill» (Київ) до Реєстру індустріальних парків України. Всі вони зможуть забезпечити українцям створення майже 40 тисяч робочих місць.

Про це розповів заступник керівника Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Шешурак. Він зазначив, що завдяки створенню Криворізького парку «Кривбас» у регіоні буде створено близько 2 245 робочих місць. «За умови повноцінного заповнення території промислового майданчика виробничими потужностями, парк щороку забезпечуватиме надходження у вигляді податків до державного бюджету в розмірі $80 млн.», – зазначив В. Шешурак.

Створення парку високих технологій «BionicHill» забезпечить ІТ фахівців 35 тис. робочих місць. Вартість будівництва індустріального парку приватному інвесторові обійдеться в близько $387 млн.

За приватні кошти будуватиметься також «iPark». Його девелопером стане українська компанія «ТИС».  «Очікувана кількість робочих місць, які будуть створені в процесі функціонування індустріального парку, сягає 1 195. Надходження до бюджетів усіх рівнів щороку становитиме від $12,6 млн.», – резюмував заступник керівника Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку.

Як повідомляв Держінвестпроект раніше, до Реєстру вже включені індустріальні парки в містах: Львів Рясне-2, Долина Івано-Франківської обл., Славута Хмельницької обл., Коростень Житомирської обл., Кременчук Полтавської обл., Свема Сумської обл., Соломоново Закарпатської обл. та Перший український індустріальний парк в смт. Велика Димерка, Київська область.

 

версія для друку