українська російська англійська
Спецпідрозділи МВС вже отримали від Міноборони артилерійські установки та інше важке озброєння
27.08.2014 | 12:23
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Спецпідрозділи МВС вже отримали від Міноборони артилерійські установки та інше важке озброєння. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, який телефоном поспілкувався з командиром спецбатальйону міліції "Азов" Андрієм Білецьким.

За його словами після прийнятої вчора постанови Кабміну про прискорену передачу зброї протягом 48 годин батальйон "Азов" за вчорашній вечір і за цю ніч отримав від Міністерства оборони артилерійські установки «ЗУ-23-2» та інше важке озброєння необхідне для ефективного відбиття атак противника.

Антон Геращенко зазначив, що наразі повністю налагоджено взаємодію з Генштабом ЗСУ. Відпрацьована схема взаємодії з передачі озброєння і бронетехніки добровольчим підрозділам Нацгвардії і міліції.

«Попередньо скажу, що у нас є достатня кількість БТР старих конструкцій (БТР-60 та БРДМ-1 і 2), які старенькі, іржаві і поки не на ходу, але ми їх зможемо усім світом відреставрувати і пустити в бій для прикриття наших добровольчих батальйонів», - запевнив радник Міністра.

версія для друку