українська російська англійська
У цілях безпеки тимчасово закрито 11 вокзалів Донецької залізниці
27.08.2014 | 13:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

У зв'язку з бойовими діями та нестабільною ситуацією на Донбасі у цілях безпеки пасажирів і залізничників тимчасово закриті і не обслуговують пасажирів 11 вокзалів Донецької залізниці. Це вокзали: Микитівка, Горлівка, Дебальцеве, Єнакієве, Харцизьк, Макіївка, Ясинувата, Іловайськ, Луганськ, Стаханов та Рубіжне.

До уваги пасажирів! Придбати/повернути проїзні документи можна на будь-якому іншому вокзалі Донецької залізниці або через мережу Інтернет http://booking.uz.gov.ua/.

Нагадаємо, що у зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури відправлення пасажирських поїздів дальнього сполучення на Донецькій залізниці здійснюється зі станцій Костянтинівка і Маріуполь.

Відправлення зі станції Костянтинівка

№ 92 Ясинувата – Одеса (через Дніпропетровськ, Знам'янку), час відправлення – 16:20;

№ 10 Донецьк – Москва (через Харків), час відправлення – 17:15;

№ 47 Донецьк – Севастополь (через Запоріжжя, Мелітополь), час відправлення – 17:25;

№ 125 Ясинувата – Київ (через Харків, Полтаву), час відправлення – 21:17.

Відправлення зі станції Маріуполь

№ 69/70 Маріуполь – Львів (через станції Волноваха, Камиш-Зоря, Чаплине, Дніпропетровськ, Шевченко і Жмеринку), час відправлення – 7:55;

№584 Маріуполь – Київ (через Волноваху (18:22), Камиш-Зорю, Лозову, Полтаву, Миргород), час відправлення - 17:05.

Приміські поїзди Донецької залізниці курсують на ділянках

У Донецькій області на ділянках Маріуполь – Волноваха, Волноваха – Камиш-Зоря, Авдіївка – Красноармійськ – Чаплине, Скотувате – Костянтинівка – Слов'янськ – Красний Лиман; Скотувате – Слов'янськ – Бантишеве, Красний Лиман – Сіверськ – Артемівськ-2 – Курдюмівка.

У Луганській області на ділянках Родакове – Луганськ, КомунарськРодакове, Рубіжне – Сватове – Куп'янськ, Луганськ – Мануїлівка.

При плануванні поїздки пасажирам варто звертатися за уточнюючої інформацією до залізничних кас і довідкових служб вокзалів, а також слідкувати за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про усі зміни в графіку руху поїздів.

 

версія для друку