українська російська англійська
Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
27.08.2014 | 14:12
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Обстановка на українсько-російському кордоні у межах Донецької та Луганської областей залишається вкрай складною та напруженою.

О 10.20  26 серпня  в районі населеного пункту Кочкарське (Донецька обл.) відбувся бій між прикордонним нарядом та групою терористів. Після прибуття підкріплення бойовики відступили. Проведено прочісування місцевості з метою виявлення підозрілих осіб.

Продовжуються обстріли української території з боку РФ.

З 10.00  26 серпня зі сторони РФ, вівся артилерійський обстріл околиць населеного пункту Новоазовськ та блокпостів підрозділів Держприкордонслужби та ЗСУ на виїзді з міста.

З 18.00 до 18.55  в районі населених пунктів Колесниківка та Юганівка з території РФ (з району н.п. Станиця Митякінська Ростовської обл. РФ) здійснено артилерійський обстріл місця дислокації зведеного загону Держприкордонслужби (здійснено близько 40 пострілів).

Росія продовжує нарощувати військову присутність у своєму прикордонні. 26 серпня на залізничній станції Суджа Курської області (12 км від кордону, напроти н.п. Юнаківка Сумської області) завантажено військовий ешелон  БТР, БМП тощо. Пунктом призначення ешелону є м. Ростов-на-Дону.

РФ продовжує посилювати військове угрупування на території АР Крим.

Через Керченську переправу на територію АР Крим в’їхало 50 броньованих автомобілів «Тигр».

Зафіксовано порушення повітряного простору України армійською авіацією ЗС РФ. О 8.50 26 серпня в районі населеного пункту Червоний Чабан  Херсонської області зафіксовано заліт до 500 м з території АРК на материкову частину України 3 вертольотів РФ, проліт вздовж адміністративного кордону та зворотно.

Російськими військовими проводиться обладнання позицій в районі м. Джанкой та на півночі півострова. Серед місцевого населення поширюється інформація про можливі військові дії.

 

 

версія для друку