українська російська англійська
Уряд розпочинає перший етап реформи державних контролюючих органів, - Арсеній Яценюк
27.08.2014 | 14:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На сьогоднішньому засіданні Уряд України прийме рішення про перший етап реформи державних контролюючих органів: «Зараз найкращий час для скорочення, ліквідації і реорганізації низки контролюючих органів», - сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, 27 серпня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава Уряду повідомив, що на першому етапі заплановано скоротити кількість контролюючих функцій практично вдвічі - із 1032 до 680. Із контролюючих центральних органів влади, яких сьогодні 56, залишиться 27.

Він висловив вдячність робочій групі громадських активістів і представників бізнес-спільноти, які займалася розробкою реформи: «Такі рішення приймаються тільки під тиском, в першу чергу суспільства».

«Навіть якщо всередині Уряду буде дискусія з приводу доцільності чи недоцільності, як Глава Уряду зразу заявляю: це рішення вже прийнято і назад дороги немає. Перший етап – скорочення і реформа контролюючих органів», - додав Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності прийняти це рішення невідкладно, «щоб новий Уряд України, який буде сформований після виборів, діяв вже за новими правилами»: «І щоб кожен з нас внукам не тільки показував у трудовій книжці запис, що  був членом Кабінету Міністрів України, а розказував, що ми для країни таки багато що зробили».

 

 

версія для друку